Elektřina a plyn

Levná elektřina a zemní plyn

Chcete nízké ceny přímo z aukce, obdobně jako velcí odběratelé?
Máte byt, dům, chatu nebo firmu?
Jste domácnost, podnikatel - OSVČ, firma nebo veřejná správa?

Kontaktujte nás. Sdělíme Vám kolik uspoříte a Vy sami se rozhodnete, zda chcete šetřit.

Služba je pro Vás bezplatná, tedy ZDARMA.

Dosáhněte mimořádných úspor v nákupech s maximálně transparentním přístupem a naprostou nezávislostí na dodavatelích. Ušetřete a neriskujte.

Službu využilo přes 45 000 chytrých spotřebitelů. Přidejte se i Vy a začněte šetřit s námi.

Bezpečnost, jistota, garance, minimální administrativa - VIP servis, nezávislost.

 

Kdo může šetřit:
domácnosti, malí podnikatelé, firmy, veřejná správa, atd.

Kde můžete šetřit:
byty, rodinné domy, bytové domy, chaty, chalupy, garáže, dílny, sklady, restaurace, školy, firemní komerční objekty, objekty veřejné správy, atd.

Jak to funguje:
Na základě Vašeho posledního ročního vyúčtování Vám sdělíme kolik můžete uspořit a Vy se rozhodnete, zda nová nízká cena je pro Vás zajímavá a chcete šetřit.
Novou nízkou a atraktivní cenu získáte z e-Aukce, tzn. z aukce realizované v internetovém prostředí, v níž vyhrává nejnižší cena. Aukce je zcela dle platné legislativy, s kompletním zastoupením a právní ochranou, je maximálně transparentní a nezávislá na dodavatelích. Součástí služby je VIP servis, kdy administrativu s.přechodem k novému dodavateli řeší za Vás organizátor aukce pověřený k.zastoupení.

Kolik to bude stát:
Naše služby jsou pro Vás bezplatné, tzn. je to ZDARMA bez ohledu, zda budete chtít s námi šetřit nebo i nadále platit Vaši aktuální cenu.

Co je nutno udělat, abyste mohli šetřit:
Kontaktovat nás.

Telefon:    +420 775 057 510

E-mail:      CentrumAukci@seznam.cz

www:        www.CentrumAukci.cz

.

______________________________________________________________________________________

Podnikatelská příležitost pro zájemce z celé ČR:

Staňte se obchodním partnerem leadera na trhu v oblasti elektronických aukcí. Šetřete peníze svým klientům, poskytujte kvalitní férové služby bez skrytých poplatků a nejasných podmínek. Spolupracujte s odborníky na elektronické aukce a veřejné zakázky a využívejte zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející společnosti.

Napište, zavolejte.

.....Jsme obchodní partner eCENTRE, společnosti zprostředkovávající nákupy v nezávislých aukcích (elektřina, zemní plyn, atd.) za mimořádně nízké ceny, a to pro domácnosti, drobné podnikatele, firmy i veřejnou správu. Více informací, jak dosáhnout na nízké ceny obdobně jako velcí odběratelé, lze získat zde.

LEVNÁ ELEKTŘINA A PLYN

 
Logo_2.jpg